Bolesť v ľudských srdciach-4.časť

Rovnako je pre všetky ľudské bytosti dôležité naučiť sa odpúšťať a prestať si vytvárať pocity viny a neodpustení vo vzťahu k sebe samej.
Je to pre vás veľmi dôležité, pretože na energetických úrovniach, aj keď sú tieto energetické úrovne vo vašich nevedomých rovinách, vysielate to, čo preciťujete.
Keď si vytvárate pocity viny a neodpustení vysielate energeticky do svojho okolia neodpustenie a pocit viny, a vtedy nevysielate energiu Lásky.
Učím vás spracovávať tieto pocity vín, neodpustení a následnú bolesť, ktorú si potom vytvoríte, prostredníctvom neodpustenia.
Ak sa naučíte, opäť naučíte, odpúšťať samým sebe a aj tým druhým, naozaj v hlbokej a čistej Láske bez podmienok, dokážete potom na všetkých úrovniach vedomých aj nevedomých, energeticky vysielať a šíriť čistú bezpodmienečnú LÁSKU.  
To je to, čo ste v tých dávnych vekoch vedeli.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

viac v PDF


Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár