Pripútanosť – 2. časť

A je to práve o POKORE, pretože len POKORA dovoľuje vám ľudským bytostiam, aby ste to bez podmienok prijímali.
A už viete, že ak nie je vašou súčasťou POKORA, neviete vnímať a ani prijať ZODPOVEDNOSŤ,  nie len ako slovo, ale ako energiu ako  obrovský plášť, ktorý dokáže zabaliť a pojať všetky  vaše myšlienky, slová rozhodnutia a skutky.
ZODPOVEDNOSŤ nie je len slovo, pretože slovom nedokážete objať a zabaliť všetky  svoje  myšlienky, slová, rozhodnutia a skutky, lebo písmenká tú schopnosť nemajú.
Je to niečo, čo je oveľa, oveľa, OVEĽA  VIAC, čo dokáže pojať veľkosť vytvorených emócií,  práve tú energiu z nich.
A ak túto ZODPOVEDNOSŤ v sebe samých vytvoríte a touto ZODPOVEDNOSŤOU ich dokážete prijať, zabaliť, objať – akékoľvek slová, myšlienky, rozhodnutia a skutky, tak je to ZODPOVEDNOSŤ, ktorá vám vráti váš SÚCIT.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v slovenskom jazyku v PDF

ATTACHMENT –  Part 2.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár