Rovnocennosť – 3. časť

A všetkými sľubmi a prísahami sa vzdáte nie len svojej slobodnej vôle, svojho daru slobodne rozhodovať  sami o sebe, ale vzdávate sa aj svojej ROVNOCENNOSTI vo vzťahu k druhej ľudskej bytosti.
A namiesto toho vám strach dá POROBU.
A preto vám tak veľmi dlho potom trvá, nepredstaviteľne dlho, aby ste v manželstve diktatúru, ktorá tam vládne, dokázali zmeniť na Rovnocennosť, Slobodu, Úctu, Rešpekt, Dôveru a Lásku.
A tým že tieto atribúty nie sú vo vzťahu medzi mužmi a ženami, nedokážete ich ani odovzdávať v svojich rodinách,  svojim deťom.
A už viete, že deti sa učia príkladom a pre  svoj život sa naučia len to, čo vidia u vás samých, ako sa rozhodujete, konáte, hovoríte a myslíte a preto tak ťažko a pomaly to vo vašej ľudskej spoločnosti všetko meníte.
A RODINA je základom obnovy života na Matke Zemi a preto je nesmierne dôležité, aby sa do  RODINY vrátila Rovnocennosť, vzájomná Úcta, Dôvera, Rešpekt a Láska, ktorá toto všetko vytvára a zastrešuje zároveň.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v  slovenskom jazyku v PDF

EQUALITY – Part 3.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár