Rovnocennosť – 4. časť

Aby ste vnímali a prijali ROVNOCENNOSŤ svoju vlastnú a medzi ľudskými bytosťami navzájom, ale aby ste si ctili aj ROVNOCENNOSŤ všetkých bytostí, ktoré žijú na Matke Zemi a rovnako i samotnú Matku Zem.
A tak môžete vnímať, vidieť a chápať ako je ROVNOCENNOSŤ, slobodná vôľa, Zodpovednosť, ale i Pokora navzájom medzi sebou prepojené a previazané.
A uvedomte si, že tak ako na jedne strane  sa slobodnej vôle vzdávate, alebo vám ju zoberú a rovnako to platí aj o ROVNOCENNOSTI, že sa jej vzdávate, alebo vám ju zoberú, v obidvoch prípadoch sa na druhej strane vo vašej spoločnosti stratí POKORA.
Iba keď sa nachádzate v STREDE pomyselného kyvadla, dokážete tvoriť, vidieť a vnímať ROVNOVÁHU a HARMÓNIU.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v slovenskom jazyku v PDF

EQUALITY – Part 4.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár