Nepochopenie – 2.časť

A je to energia HNEVU, ktorá nám zobrala SÚCIT k vám samým.
A práve preto, že nemáte SÚCIT, neprichádza k vám POCHOPENIE, že je to vaša ZODPOVEDNOSŤ v širších súvislostiach, že sa vám tak nedarí a preto ju neprijímate a viníte z toho tie druhé ľudské bytosti.
A či robíte všetko pre to, aby sa vám to darilo, alebo nerobíte vôbec nič, alebo idete aj sami proti sebe, výsledok je vždy rovnaký.
A je to tak preto, že  zostávate v TME NEPOCHOPENIA a neprijímate objektívnu pravdu toho, že je to vaša ZODPOVEDNOSŤ, že sa vám to nedarí, že to nedokážete zmeniť a nie je to ZODPOVEDNOSŤ tých druhých.
A toto nepochopenie vás potom energeticky oddelí nepredstaviteľne ďaleko od seba, hoci fyzicky stojíte pri sebe jeden pri druhom.
A preto v tom živote nedokážete nájsť cestu k sebe, pokiaľ k vám nepríde POCHOPENIE.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár