Prvotná manipul. strachu -3.

Pretože,  keď sa navzájom prestanete hodnotiť, porovnávať, ohovárať, kritizovať, posudzovať a odsudzovať, lebo si uvedomíte,  že ste si navzájom všetci ROVNOCENNÍ, tak začnete jeden druhého REŠPEKTOVAŤ.
A vtedy sa vráti nie len k vám ako k jednotlivcom, ale vráti sa do celej spoločnosti  hlboká  ÚCTA  a  POKORA  a to vám vráti do vášho života JEDNOTU, pretože si začnete uvedomovať  práve  cez  REŠPEKT a ÚCTU, že všetci tvoríte  jeden jediný celok.
A keď pochopíte túto JEDNOTU a prijmete  ju SAMI k SEBE, pochopíte  aj JEDNOTU k celému stvorenstvu a vráti sa vám ÚCTA k ŽIVOTU ako takému.A vtedy navrátite  ROVNOCENNOSŤ  aj ostatným formám života na Matke Zemi a tak obnovíte pôvodnú Harmóniu Života na Matke Zemi, lebo si začnete hlboko ctiť, vážiť a milovať samotnú Matku Zem ako ROVNOCENNÚ a SLOBODNÚ BYTOSŤ a tým sa navrátite na počiatok a tak obnovíte RAJ, v ktorom  ste tu na Matke Zemi  na počiatku aj žili.
“pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”

Viac v slovenskom jazyku v PDF

INITIAL MANIPULATION OF FEAR – Part 3.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár