Prvotná manipulácia strachu – 4. časť

A porušili ste tento kruh, tento prirodzený kolobeh, ktorý bol na Matke Zemi v harmónii  bytia vytvorený, aby ste sa ako ľudské bytosti od seba navzájom  učili  a tak strácate MÚDROSŤ POZNANÍ  z prežitých skúseností vašich predkov a práve preto vás strach dokáže ľahšie ovládať a manipulovať  cez obrazy falošných ilúzií, ktoré vám podsúva.
Je to práve MÚDROSŤ, ktorá vám pomáha rozoznať ich.
Ak sa v ľudskej spoločnosti na jednej strane táto hlboká MÚDROSŤ stráca, na druhej strane sa vytvára bezohľadnosť a veľká neúcta k Životu ako takému, lebo prestávate vidieť potreby tých druhých a hľadíte len sami na seba, nie len ako ľudské bytosti, ale aj iné formy života nevidíte, ktoré tu spolu s vami žijú a vytvárajú podmienky k zachovaniu života na Matke Zemi.
” pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”

Viac v slovenskom jazyku v PDF

INITIAL MANIPULATION OF FEAR – Part 4.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár