Prvotná manipul. strachu -5.

RODINA je najsilnejšie puto LÁSKY na Matke Zemi, ktoré VY ako ľudské bytosti dokážete  vytvoriť.
Je to veľmi dôležité, aby ste si toto puto Lásky uvedomili a veľmi hlboko ho v sebe cítili a vrátili ÚCTU RODINE do vašej spoločnosti.
Je to základný kameň Života na Matke Zemi pre vás ako ľudské bytosti.
A tak to je a tak to bolo od počiatku vekov a tak to bude platiť na veky, lebo je to Vesmírny zákon  LÁSKY, ktorý na Matke Zemi pôsobí.
A VY môžete kráčať  svojím Životom v súlade s týmto  Vesmírnym zákonom Lásky, ale môžete sa rozhodnúť, že budete ako ľudstvo kráčať proti tomuto Vesmírnemu zákonu, lebo máte slobodnú vôľu, ale vtedy sami v sebe vytvoríte nesmierne veľkú bolesť, ktorú si budete  prenášať z generácie na  generáciu dlhé veky.
“pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”

Viac v slovenskom jazyku v PDF

INITIAL MANIPULATION OF FEAR  – Part 5.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár