Pokora a pripútanosť – 3.časť

Na jednej strane je energia bohatstva a moci jednotlivca a na druhej strane  je nekonečné množstvo neslobodných ľudských bytostí, ktorým bola  zobratá voľnosť a sloboda, za účelom budovania práve tej moci a bohatstva toho jednotlivca.
Tak ako sa táto energia v rukách toho jedinca uvoľnila, tak sa na druhej strane mohla vrátiť sloboda a voľnosť obrovskému počtu ľudských bytostí a práve vtedy, keď  ste túto Pripútanosť rozpustili, zrušili ste vo vašej spoločnosti OTROCTVO.
A teraz je nesmierne dôležité, aby to obrovské množstvo ľudských bytostí, ktorým bola vrátená voľnosť a sloboda, dokázalo prijať svoju vlastnú Zodpovednosť za svoje Životy, za svoje rozhodnutia, skutky, slová aj myšlienky, aby začali žiť svoje Životy VEDOME.
Lebo len keď prijmú túto ZODPOVEDNOSŤ a dokážu ju vidieť v širších súvislostiach stanú sa slobodnými  ľudskými bytosťami a až vtedy sa začnú rozhodovať SLOBODNE.
Pokračovanie celého textu v priloženom súbore “PDF”.

VIAC v slovenskom jazyku v “PDF”

HUMILITY and ATTACHMENT – part 3.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár