Skrytá manipulácia strachu – 3. časť

Potrebujem prijať Zodpovednosť za  všetko čo sa okolo mňa deje, lebo je to súčasťou energetickej siete, do ktorej aj ja sama prispievam, ktorú aj ja sama budujem a preto je aj mojou Zodpovednosťou nesloboda týchto dvoch bytostí.
Keď PRIJMEM túto ZODPOVEDNOSŤ, vráti sa mi SÚCIT k nim a ten SÚCIT vo mne rozpúšťa sebeckosť a neochotu im pomôcť a ja tak v sebe nájdem odvahu, aby som týmto dvom ľudským bytostiam podala pomocnú ruku v ich neslobode a pomohla im získať späť ich slobodu.
Práve tá ochota poskytnúť pomoc, podať pomocnú ruku, aby oni mohli sami sebe vrátiť SLOBODU, je  ton okamih, kedy si aj ja sama ponechám svoju vlastnú SLOBODU.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár