Skrytá manipulácia strachu – 4. časť

Táto skrytá manipulácia využíva práve CHCENIE vášho EGA a zároveň hlavu pýchy CHAMTIVOSTI, ktorá vo vás vytvára  majetnícky pocit, že vám niečo patrí a to sa samozrejme týka aj ľudskej bytosti ako takej, nie len majetku, čiže vytvára vám vo vzťahu k ľudskej bytosti, ktorú chcete chrániť, presvedčenie, že je vaším majetkom.
Tieto väzby dokážete vytvárať nesmierne silné napríklad voči vašim deťom, pretože v spoločnosti máte vytvorené presvedčenie, že deti vám patria, sú doslova vašim  majetkom. Nedokážete ich ani potom keď vyrastú, veľmi dlhý čas vo vašich životoch vnímať ako samostatné a slobodné ľudské bytosti, ktoré majú posvätné právo rozhodovať  samé o sebe samých a sami za seba.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm           najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár