Nespravodlivosť – 2.časť

NEOMYLNOSŤ je práve ten nástroj STRACHU, ktorý potom vo vašej spoločnosti vytvorí NESPRAVODLIVOSŤ.
OBJEKTÍVNA PRAVDA sa totižto  netvorí  názorom jediného absolutistického vládcu, či diktátora proti názorom miliónov tých ostatných ľudí, ale OBJEKTÍVNA PRAVDA, je práve naopak tvorená ŽIVOTOM, teda názormi miliónov tých drobných ľudí voči tomu jedincovi, ktorý si v svojej NEOMYLNOSTI presadzuje práve tú svoju vôľu a ten svoj názor a to je ten okamih kedy vzniká NESPRAVODLIVOSŤ.
Ak to ako spoločnosť dopustíte, doslova strácate zdravý rozum, prestávate vidieť objektívnu pravdu a stávate sa slepými, tak táto nespravodlivosť nasadí na vaše oči pásku a potom už neexistuje iná pravda, okrem tej, ktorú vám dal ten absolutistický vládca, či diktátor.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm          najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár