Cukor a bič – 2.časť

Keď nemáme POZNANIE, nerozhodujeme sa SLOBODNE, tápeme, lebo sme nevedomí. Potrebujeme poznať dôsledky rozhodnutí a tak potrebujeme mať Poznanie, aby sme sa vedeli rozhodovať slobodne.
V opačnom prípade si tým nevedomým rozhodnutím  spôsobíme sami v sebe veľa bolesti, utrpenia, pocitov vín, nehodnosti, zlyhaní, neodpustení a práve preto odmietame prijať Zodpovednosť za svoje rozhodnutia, lebo nemáme Poznanie, nepoznáme dôsledky svojich rozhodnutí v tých širších súvislostiach a práve preto odmietame prijať Zodpovednosť za to ako sme sa rozhodli.
Preto nie je tá Zodpovednosť súčasťou nášho slobodného rozhodnutia, lebo my nie sme VEDOMÉ bytosti. Nie sú našou súčasťou Poznania o fungovaní Vesmírnych zákonov a preto sa rozhodujeme ako nevedomé bytosti. Nepoznáme dôsledky našich rozhodnutí a preto za ne neprijímame Zodpovednosť.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár