Cukor a bič – 3.časť

Ak však nepoznáte svoju minulosť, tápete, lebo nerozumiete tomu, čo sa deje v prítomnosti Tu a Teraz a preto sa neviete rozhodovať slobodne a práve preto sa necháte manipulovať falošným obrazom vašej prítomnosti Tu a Teraz a na základe toho falošného obrazu sa potom rozhodujete, ale nedokážete prijať za toto rozhodnutie  Zodpovednosť v širších súvislostiach a svoju budúcnosť vytvárate len tak, ako vám to strach v tejto manipulácii podsunul a dovolil.
To znamená, že ste sa rozhodli nie tak, ako ste  chceli VY SAMI, ale tak,  ako chcel strach, aby ste sa rozhodli.
A na tomto princípe, čiže na princípe tejto manipulácie strachom, funguje a je založený aj ochraniteľský komplex, kedy ten kto chráni, manipuluje tým, koho chráni, pretože ten kto chráni, vytvára vedome falošné obrazy, ktoré podsúva tomu koho chráni.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár