Cukor a bič – 5.časť

SLOBODA je nedeliteľnou súčasťou vašej duše a ako ľudská bytosť ste  naplnený šťastím vtedy, ak ste v súlade so svojou dušou a práve preto je pre vás SLOBODA nedeliteľnou súčasťou aj vášho života, vás ako ľudskej bytosti.
A to je uzatvorený kruh.
Toto je dôvod toho, prečo strach na vás útočí a stále vytvára nové a nové  manipulácie k tomu, aby vám zobral vašu slobodu.
A vedzte, že SLOBODA zostane vašou súčasťou  a ponecháte si ju ako jednotlivci, aj ako spoločnosť len vtedy, keď zostane vašou súčasťou ZODPOVEDNOSŤ, pretože ZODPOVEDNOSŤ je nedeliteľnou súčasťou SLOBODY a rovnako platí, že SLOBODA je nedeliteľnou súčasťou ZODPOVEDNOSTI.
A toto je uzatvorený kruh.
Preto platí, že  ak stratíte  jedno, zákonite stratíte aj to druhé.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár