Manipulácie pýchy -2.časť

A keď ste od seba energeticky odstrihli LÁSKU, celú vašu bytosť ovládla pýcha, celú vašu bytosť prestúpila energia pýchy  a zhmotnila sa vibračne do buniek vášho fyzického tela do vašej DNA a tak sa s ňou do každého ďalšieho života narodíte a už nie je potrebné, aby sa vo vás musela pýcha zrodiť, automaticky je vašou súčasťou, pretože si ju prinášate v energetickej rovine vašej DNA a buniek vášho fyzického tela.
A toto je uzatvorený kruh.
Aby ste dokázali tieto hlavy pýchy, s ktorými ste sa už narodili sami v sebe rozpustiť, potrebujete samých seba energeticky pozdvihnúť, čiže zvýšiť svoju vibráciu  ako ľudskej bytosti.
Svoju vibráciu zvýšite vtedy, keď je vašou súčasťou LÁSKA a  to znamená, že sa potrebujete opäť k tej LÁSKE vrátiť späť.
Už viete, že hlavy pýchy sa rozpúšťajú vibráciou pokory, ale pokora nie je automaticky vašou súčasťou.
S pokorou sa ako ľudská bytosť nerodíte, pokoru dostanete ako dar.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár