Manipulácie pýchy -3.časť

Čím je vaša vibrácia ako ľudských bytostí vyššia, tým menej vás energeticky môže ovládať pýcha a strach, pretože ste naplnený Láskou, Súcitom a Pokorou.
Vtedy dokážete prijímať ZODPOVEDNOSŤ za svoje slobodné rozhodnutia, pretože práve na základe toho, že viete a dokážete vnímať ako vznikajú a tvoria sa energetické prepojenia, dokážete vidieť dôsledky vašich rozhodnutí v širších súvislostiach v hmotnej rovine. Takže viete, ako to konkrétne vaše rozhodnutie ovplyvní váš život v tej hmote v tých širších súvislostiach.
A to je uzatvorený kruh.
Bojom vytvárate veľmi nízke frekvencie, pretože bojom vytvoríte nie len v ľudskej bytosti, ale aj  vo vašej spoločnosti pocit krivdy, nespravodlivosti, hnev, nenávisť, poníženie, nehodnosť, zlyhanie, opovrhnutie a utrpenie a všetky tieto vibrácie týchto nástrojov strachu znížia vašu vlastnú vibráciu na takú úroveň, aby bolo možné do vás zasiať semienko ktorejkoľvek hlavy pýchy.
Takto sa z ľudských bytostí ako jednotlivcov a rovnako aj v celej spoločnosti stráca LÁSKA a vtedy PÝCHA zasadne na ten trón vo vás samých, teda v ľudskej bytosti.
Ten trón PÝCHY, máte v svojej HLAVE.
Ten trón LÁSKY, je vo vašom SRDCI.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm          najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár