Pýcha obete – 2.časť

Ak dokážete prijať ROVNOCENNOSŤ  všetkých foriem života na Matke Zemi, táto ROVNOCENNOSŤ rozpustí vo vás túto pýchu falošnej hrdosti a energeticky ju zmení vo vašej DNA na POKORU, s ktorou sa potom ako ľudská bytosť narodíte.
Ak sa stane opäť POKORA súčasťou vašej DNA a VY si ju v tej genetickej informácii dokážete odovzdávať, tak sa vaše deti  s ňou opäť dokážu narodiť a  vtedy dokážete rozoznávať tieto falošné ilúzie a obrazy, ktoré vám vaše ego podsúva  a VY potom  dokážete vidieť tú objektívnu realitu toho, čo sa v skutočnosti v tej konkrétnej situácií deje a vtedy budete vedieť odhaliť aj tieto pasce vášho ega  a tak ich obídete a do tohto mixéra tej pozície obete nespadnete. 
A toto je uzatvorený kruh.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár