Pozícia obete – 2.časť

Všetko to, čo sa vo vašom živote stane, je dôsledok vesmírnych zákonov a to Zákona slobodnej vôle,  Zákona zachovania energie a Zákona Poznania, pretože aj keď si v tej pozícií obete a v tom vašom pomyselnom “spravodlivom hneve” myslíte, že tá kliatba, ktorú ste vytvorili, zasiahne tú druhú ľudskú bytosť, na ktorú tú kliatbu hádžete, veľmi sa mýlite, pretože ona zostane súčasťou vášho energetického poľa a tak pôsobí vo vašom živote, ale aj v tých nasledujúcich životoch a v celom vašom bytí, až pokiaľ ju vedome nezrušíte, alebo v bezpodmienečnej Láske, ktorú dokážete vytvoriť k tej druhej bytosti, na ktorú ste tú kliatbu hodili, ju práve tá BEZPODMIENEČNÁ LÁSKA  potom rozpustí. 
A toto je uzatvorený kruh.
Aby ste tak dokázali konať, je potrebné, aby vašou súčasťou bola POKORA. Pokiaľ neprijmete ZODPOVEDNOSŤ  sami za seba, za svoje myšlienky, slová, rozhodnutia, skutky, pocity a emócie, ktoré vytvárate, táto POKORA nie je vašou súčasťou.
A toto máte ďalší uzatvorený kruh.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár