Nerovnocennosť – 6.časť

Preto je dôležité, pre každého z vás, aby ste dokázali zostať v POKORE a vedome si kontrolovali či dokážete prijímať slobodné rozhodnutia druhých ľudských bytostí, aby vás to prestalo preklápať do energetickej roviny pýchy, lebo  tá hranica je veľmi tenká.
Toto je vedomá práca na sebe samom, ktorú za vás nikto iný neurobí, ktorú v každom okamihu svojho bytia potrebujete robiť VY SAMI  a je to samozrejme vaša ZODPOVEDNOSŤ, či toto vedomé žitie a uvedomovanie si svojich rozhodnutí v tom prítomnom okamihu tu a teraz budete robiť alebo nie.
Je to vaša ZODPOVEDNOSŤ, nikoho iného, je to  len vaša ZODPOVEDNOSŤ.
Toto uvedomenie si a PRIJATIE tej vašej ZODPOVEDNOSTI vám potom umožní zostať v  POKORE a to vám samozrejme prináša aj to uvedomenie si ROVNOCENNOSTI tých ostatných ľudských bytostí vo vzťahu k vám.
Čiže je to hlboké uvedomenie si toho, že oni majú posvätné právo sa slobodne rozhodovať a to akokoľvek, pretože je to ich ZODPOVEDNOSŤ a sú ROVNOCENNÍ vo vzťahu k vám, bez ohľadu na to ako sa rozhodujú a konajú.
Toto uvedomenie si ROVNOCENNOSTI, vám prináša práve tá POKORA, ktorá zostáva vašou súčasťou práve preto, že dokážete prijať ZODPOVEDNOSŤ za to ako sa rozhodujete VY SAMI.  
A toto je uzatvorený kruh.
„Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF“.

VIAC v PDF

Pridaj komentár