Pýcha vyvolenosti, neomylnosti-3

Tak ako ego vo vás zrodí HNEV, vaša duša vám dá SÚCIT.
Ak dovolíte, aby vo vás prevládalo  ego, ktoré neustále  zapaľuje vatru hnevu a nenávisti, tak ten oheň všetko spáli a v ňom zhorí SÚCIT, ktorý vám dala vaša duša.
VY  potom nevidíte cez veľkosť ohňa a vatry toho hnevu a nenávisti, že on spálil váš SÚCIT.
Ak stratíte SÚCIT, ten hnev a nenávisť, ktorú vaše ego vytvára, vám zoberie schopnosť prijímať ZODPOVEDNOSŤ za situácie, v ktorých ste sa ocitli, za to, že ste tú situáciu  sami vytvorili a že ste sa do nej dostali sami svojím pričinením, svojimi myšlienkami, slovami, rozhodnutiami a skutkami a vtedy veľmi rýchlo skĺznete do pozície obete a toto je tá cesta na konci, ktorej na vás čaká tá zlatá klietka.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár