Pýcha vyvolenosti, neomylnosti-4

Je to tak preto, že vibrácia SÚCITU, ktorý k vám príde ako DAR za to, že ste  dokázali prijať ZODPOVEDNOSŤ za vzniknutú situáciu a neskôr ste prijali ODPUSTENIE, alebo ste dokázali o ODPUSTENIE poprosiť, vám umožní, aby ste zostali v POKORE.
ODPUSTENIE ako také vám prináša DAR POKORY.
POKORA je tak vysoká vibrácia LÁSKY, že rozpustí tie semienka hláv pýchy, ktoré vo vás v okamihu hnevu vzklíčili a preto tie hlavy pýchy vo vás nenarastú.
Len POKORA má v sebe ten DAR, že dokáže rozpúšťať hlavy pýchy, ktoré vo vás vzklíčili a narástli.
Toto si zapamätajte.
To znamená, že až v tom budúcom živote, keď opäť ako ľudská bytosť obnovíte sami v sebe POKORU a POKORA sa stane vašou súčasťou, dokážete tieto hlavy pýchy rozpustiť.
Len POKORA vám pomôže odhaliť a vidieť hlavu pýchy VYVOLENOSTI alebo  NEOMYLNOSTI, ktorá sa vo vás  narodila ako dieťa pôvodných troch hláv pýchy – nadradenosti, výnimočnosti, dôležitosti alebo moci, ktoré spolupôsobia ako ich matky.
Ak nie je  súčasťou vás ľudských bytostí POKORA, tak to nedokážete vidieť a tieto hlavy pýchy VYVOLENOSTI a rovnako aj NEOMYLNOSTI v svojom živote neuvidíte.
Ale aj reálne v tom živote stále prešľapujete na mieste a pohybujete sa v obmedzenom priestore, ktorý vám  hlava pýchy VYVOLENOSTI a rovnako aj NEOMYLNOSTI vymedzila.
Čím sú tieto hlavy pýchy silnejšie a väčšie, tak ten priestor, v ktorom sa pohybujete je menší.
A pravda je taká, že to naozaj nevidíte, ale v svojej pýche  VYVOLENOSTI či NEOMYLNOSTI si myslíte, že sa slobodne rozhodujete a že si  sami pre seba vyberáte skúsenosti z nekonečného poľa možností, ktoré sú vám Vesmírom dané k dispozícii.
A toto je uzatvorený kruh.
„Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF“.

VIAC v PDF

Výtvarné dielo je uverejnené so súhlasom autorky Zuzany Minarčíkovej.
Výtvarné dielo podlieha ochrane autorských práv. Akékoľvek jeho kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o obraz kontaktujte autorku na jej stránku na FB: https://m.facebook.com/Malovanky11/?ref=bookmarks
alebo na mail: zuzana.minarcikova85@gmail.com

Pridaj komentár