Pýcha vyvolenosti, neomylnosti-4

Je to tak preto, že vibrácia SÚCITU, ktorý k vám príde ako DAR za to, že ste  dokázali prijať ZODPOVEDNOSŤ za vzniknutú situáciu a neskôr ste prijali ODPUSTENIE, alebo ste dokázali o ODPUSTENIE poprosiť, vám umožní, aby ste zostali v POKORE.
ODPUSTENIE ako také vám prináša DAR POKORY.
POKORA je tak vysoká vibrácia LÁSKY, že rozpustí tie semienka hláv pýchy, ktoré vo vás v okamihu hnevu vzklíčili a preto tie hlavy pýchy vo vás nenarastú.
Len POKORA má v sebe ten DAR, že dokáže rozpúšťať hlavy pýchy, ktoré vo vás vzklíčili a narástli.
Toto si zapamätajte.
To znamená, že až v tom budúcom živote, keď opäť ako ľudská bytosť obnovíte sami v sebe POKORU a POKORA sa stane vašou súčasťou, dokážete tieto hlavy pýchy rozpustiť.
Len POKORA vám pomôže odhaliť a vidieť hlavu pýchy VYVOLENOSTI alebo  NEOMYLNOSTI, ktorá sa vo vás  narodila ako dieťa pôvodných troch hláv pýchy – nadradenosti, výnimočnosti, dôležitosti alebo moci, ktoré spolupôsobia ako ich matky.
Ak nie je  súčasťou vás ľudských bytostí POKORA, tak to nedokážete vidieť a tieto hlavy pýchy VYVOLENOSTI a rovnako aj NEOMYLNOSTI v svojom živote neuvidíte.
Ale aj reálne v tom živote stále prešľapujete na mieste a pohybujete sa v obmedzenom priestore, ktorý vám  hlava pýchy VYVOLENOSTI a rovnako aj NEOMYLNOSTI vymedzila.
Čím sú tieto hlavy pýchy silnejšie a väčšie, tak ten priestor, v ktorom sa pohybujete je menší.
A pravda je taká, že to naozaj nevidíte, ale v svojej pýche  VYVOLENOSTI či NEOMYLNOSTI si myslíte, že sa slobodne rozhodujete a že si  sami pre seba vyberáte skúsenosti z nekonečného poľa možností, ktoré sú vám Vesmírom dané k dispozícii.
A toto je uzatvorený kruh.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár