Pýcha rozmarnosti – 2.časť

Tým, že nám strach podsunul myšlienku, že ten bič nechceme, lebo je to niečo s čím by sme mohli zraniť sami seba, alebo tých druhých, zakryl nám podstatu toho, že práve vtedy keď ho prijmeme ako svoju súčasť a držíme ho pevne v svojich rukách, môžeme pomocou neho chrániť samých seba aj tých druhých a toto je jeho manipulácia.
Práve preto sa máme naučiť pracovať s egom ako takým, lebo nám vytvára podvedomý strach  z biča. Tu na Matke Zemi všetko pôsobí v dualite a tak ten bič môže byť aj na tej strane kedy ľudskej bytosti môže pomáhať, ale aj na tej strane kedy tú ľudskú bytosť zničí.  
Záleží len na tom človeku, ako sa v tej chvíli dokáže rozhodnúť či prijme ten bič, keď k nemu prichádza a uchopí ho pevne do svojich rúk, alebo podľahne manipulácii strachu a  uverí tomu falošnému obrazu, že je to niečo zlé a ten bič odmietne a nechce ho prijať a potom ten bič ovládne tú ľudskú bytosť. 
Práve to ego dostalo potom k dispozícií od strachu tento nástroj, ktorým je PÝCHA a to sú všetky tie jej prestrojenia, sú to tie jej rôzne šaty a hlavy, ktorými vás vie ovládať a manipulovať.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár