Pýcha rozmarnosti – 4.časť

V tom prvom živote ste začali tie hlavy pýchy SAMI v SEBE tvoriť a tak ste sa postupne dostali až k tej pýche obete.
Ale pretože pýcha obete vás oslepí a v tom konkrétnom živote, kedy pýchu obete v sebe ako ľudská bytosť zrodíte, zostanete už slepý a neviete s tým už nič urobiť, tak v tých nasledujúcich životoch, aby ste to mohli potom energeticky zmeniť, potrebujete kráčať najprv od toho konca k počiatku, aby ste dokázali to klbko rozmotať.
Samozrejme v tom ďalšom živote si vedome nič nepamätáte, ale vaše ego áno, lebo ono má prístup do vašich nevedomých rovín a jemu sú zrejmé všetky súvislosti a energetické prepojenia a tak sa často krát stane, že vaše ego  urobí všetko preto, aby vám to nedovolilo.
Vaše ego tak koná preto, že keď to VY SAMI pochopíte a rozmotáte, tak mu beriete z jeho rúk tie nástroje, ktorými vás ovláda a manipuluje a to sú práve tie hlavy pýchy.
Ak tie hlavy pýchy pomenujete, pochopíte a rozpustíte, tak vás nemá čím ovládať.
A toto je uzatvorený kruh.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm          najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár