Pýcha rozmarnosti – 6.časť

V tejto chvíli je naozaj dôležité, aby ste si uvedomili, že za všetko čo sa vo vašom živote deje nesiete ZODPOVEDNOSŤ LEN VY SAMI.
Ak prestanete popierať tento dôsledok pôsobenia Vesmírnych zákonov, dokážete v POKORE prijímať situácie vášho života a práve tým, že ich dokážete prijímať, prestanete vytvárať energiu boja a vtedy nevytvárate tú energetickú potravu k tomu, aby vás vaše ego preklápalo do pozície obete, lebo čím viacej bojujete, tým väčšiu silu dáte svojmu egu, aby vás ovládalo a vládlo nad vami.
Je to, ale aj o tom vnútornom boji, nie len o vonkajšom, ktorý dávate najavo vo vzťahu k druhým ľudským bytostiam, ale aj vo svojom vnútri potrebujete zachovať MIER, prijatím toho čo sa deje, lebo len vtedy v POKORE zostávate aj energeticky a nie je to iba hraná a falošná pokora navonok pre tých ostatných.
Tie druhé ľudské bytosti môžete oklamať hraním tej falošnej pokory, ale svoje ego nie. Len vtedy keď zachováte ten MIER aj vo svojom vnútri, tak vás vaše ego do tej pozície obete nepreklopí. Ak je však vaša pokora hraná, je iba navonok, tak sa v tej pozícií obete ocitnete.
To znamená, že potrebujete byť úprimný v prvom rade sami k sebe, aby ste aspoň sami pred sebou dokázali priznať objektívnu pravdu svojho života, aby ste v  prvom rade prestali klamať sami seba.
Zase sme sa dostali k tomu, že v prvom rade je potrebné začať u seba samých.
Vždy sa v tých kruhoch vrátite k sebe samým.
„Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF“.

VIAC v PDF

Výtvarné dielo je uverejnené so súhlasom autorky Zuzany Minarčíkovej.
Výtvarné dielo podlieha ochrane autorských práv. Akékoľvek jeho kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o obraz kontaktujte autorku na jej stránku na FB: https://m.facebook.com/Malovanky11/?ref=bookmarks
alebo na mail: zuzana.minarcikova85@gmail.com

Pridaj komentár