AKO PÔSOBIL STRACH V RÔZNYCH OBDOBIACH VÝVOJA ĽUDSKEJ SPOLOČNOSTI NA MATKE ZEMI – 2.časť

Žena vo vzťahu k mužovi vytvára ten vnútorný kruh a muž vytvára ten vonkajší kruh.
Ak dokážu ženy, ktoré vytvárajú ten vnútorný kruh, voči vonkajšiemu kruhu, uzdraviť všetky svoje zranenia ODPUSTENÍM SEBE SAMÝM a bezhranične ODPUSTIA všetky pocity vín,  zlyhaní, nehodnosti, bezmocnosti, neodpustení, ponížení, krívd a nenávisti, ktoré našli v svojich srdciach, dokážu vytvoriť energiu SÚCITU, ktorá naplní ich srdcia, tak potom dokážu v tomto vnútornom kruhu zapáliť oheň BEZPODMIENEČNEJ a SÚCITNEJ LÁSKY.
A tento vnútorný oheň BEZPODMIENEČNEJ a SÚCITNEJ LÁSKY, ktorý ako ženy zapálite, rozpustí a roztopí ľad, ktorým sú zamknuté  mužské srdcia  v tom vonkajšom  kruhu a vytvoríte tak DÔVERU A VIERU jeden v druhého a tak mužská energia opäť začne plniť úlohu, pre ktorú bola stvorená a začne ten vnútorný kruh chrániť, ochraňovať a bezpodmienečne milovať.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC V PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *