PRENESENÝ POCIT VINY – 6.časť

Keď človek vidí konať bezprávie a nespravodlivosť inými ľuďmi a sám nič neurobí preto, aby  tých  druhých ľudí varoval a nepovie im pravdu a nezastane sa ich, alebo ich nevaruje a nič neurobí, stáva sa SPOLUZODPOVEDNÝM za ten skutok, ktorý sa stal.
Takto tú  SPOLUZODPOVEDNOSŤ za tých ľudí, ktorí o tej nespravodlivosti a bezpráviu rozhodli a dopredu ju pripravili a potom  vykonali, nesú aj všetci tí, ktorí  majú strach a mlčia, ale aj  všetci tí, ktorí dostali zaplatené a preto mlčia a tú pravdu   nevypovedia.
Je tu aj ďalšia rovina tejto SPOLUZODPOVEDNOSTI, ktorú vytvárate VY VŠETCI, pretože vo všeobecnosti ste všetci  SPOLUZODPOVEDNÍ za to, čo robíte na Matke Zemi,  lebo v tej podstate všetci viete, čo sa deje na Matke Zemi, ale každý z vás  si  povie, že čo  ja sám zmôžem a tak nikto z vás nič neurobí.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC V PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm           najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár