Zarputilosť a zatvrdenosť -2.časť

Toto presvedčenie je veľmi silné a vytvára v tej bytosti nesmiernu tvrdohlavosť, zarputilosť a zatvrdenosť a vlastne v tomto energetickom nastavení potom tá ľudská bytosť vytvára tie kliatby, prekliatia, sľuby a prísahy, kedy vytvorí aj tú neodpustiteľnosť a nezrušiteľnosť,  práve preto, že ona je zarputilo presvedčená o svojej vlastnej pravde.
Čiže súčasťou tej nezrušiteľnosti a neodpustiteľnosti je práve táto zarputilosť toho vlastného presvedčenia tej ľudskej bytosti o svojej vlastnej pravde.
Tie sľuby, prísahy, prekliatia a kliatby potom viete zrušiť a odvolať až vtedy, keď prijmete poznanie a pochopíte, ako veľmi ste sa v tom živote mýlili a že vôbec nebola pravda to, čo ste si vtedy sami o sebe mysleli, ale že tá objektívna pravda bola úplne iná, než ste vy sami v tej rozdvojenosti vytvorili.
Vytvárate v svojej zarputilosti toto nesmierne silné presvedčenie o objektívnej pravde sami v sebe s tou tvrdohlavosťou a zatvrdenosťou tej energetickej roviny všetkých vašich hláv pýchy, ktoré vám potom nedovolia v tom živote, aby ste dokázali odpúšťať.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC V PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm    stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 cm