ODMIETNUTIE – 2.časť

Manipulácie, ktoré podsúvajú človeku očakávania druhých ľudí a on ich potom v dobrej viere napĺňa ako vlastné,  sú energeticky nesmierne náročné.
 Ak  napĺňate očakávania druhých ľudí, čiže vlastne robíte to,  čo VY SAMI nechcete, tak vám to zoberie vnútornú silu a vaše životné sily a potom ste nesmierne unavení.
Aj keď tie očakávania druhých ľudských bytostí naplníte, ono vám to vôbec neprinesie žiadne uspokojenie a tak necítite sami v sebe ten vnútorný pokoj a mier.
Práve naopak, ste veľmi nespokojní a frustrovaní, ale nevidíte to, lebo tam nemáte skúsenosť a obozretnosť, pretože práve tá mladícka nerozvážnosť vám to nedovolí vidieť. Tie očakávania druhých  ľudských bytostí tým, že vám zoberú našu vnútornú silu, tak spôsobia to, že vy sami máte stále menej a menej energie k tomu, aby ste boli schopní konať a vymaniť sa z tohto začarovaného kruhu, až napokon ako ľudská bytosť rezignujete a ako keby ste tým druhým ľudským bytostiam  celú  svoju vnútornú energiu tou rezignáciou odovzdali.
Pokračovanie celého textu v priloženom súbore „PDF“.

VIAC v PDF

Výtvarné dielo je uverejnené so súhlasom autorky Zuzany Minarčíkovej.
Výtvarné dielo podlieha ochrane autorských práv. Akékoľvek jeho kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o obraz kontaktujte autorku na jej stránku na FB: https://m.facebook.com/Malovanky11/?ref=bookmarks
alebo na mail: zuzana.minarcikova85@gmail.com