Beznádej – 9.časť

To znamená, že zotrváte aj naďalej v pozícií pýchy obete a to z akéhokoľvek dôvodu, aj keď ste si v tom konkrétnom živote v rámci plánu svojej duše zadali, že by ste tieto energie beznádeje chceli vysporiadať, avšak práve preto sa  vám to nepodarí a tie energie nerozpustíte, ale naopak, voči sebe samým ich ešte prehĺbite.
Vystúpiť z pozície obete, dokážete vtedy, ak prijmete, že LEN VY SAMI ste  tvorcom svojho života a že svoj život tvoríte energiou svojich myšlienok a keď zmeníte svoje myšlienky a to ako tvoríte, môžete zmeniť svoj život a prijmete za to svoju ZODPOVEDNOSŤ.
Ak dokážete vystúpiť z pozície obete a prijmete svoju ZODPOVEDNOSŤ, dokážete začať ODPÚŠŤAŤ sami sebe.
Vtedy ako bonus prichádza tá skutočnosť, že to potom viete ODPUSTIŤ  aj tým druhým ľudským bytostiam. Je však ilúziou si myslieť, že dokážete ODPUSTIŤ tým druhým, pokiaľ to nedokážete ODPUSTIŤ SAMI SEBE.
Pokračovanie celého článku v priloženom súbore “PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm    stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 cm