Manipulácie a zneužitie symbolu pyramídy – 1.časť

Otázka: Uvedomila som si, že rôzne pyramidálne systémy a hry zneužili pôvodný symbol pyramídy a ako keby ho otočili,  pretože tie hry sú založené na princípe, že len tí, ktorí sú hore,  majú informácie, peniaze, moc atď., ale tie ľudské bytosti, ktoré sú v tomto systéme dole, nič nedostanú a práve to je tá manipulácia, je to tak?

Odpoveď: Áno je to tak.
Pôvodný význam symbolu pyramídy ako takej, je vyjadrením toho, že z hora niečo prichádza a prostredníctvom pyramídy sa to dáva všetkým rovnako a nerozdielne. 
Všetky pôvodné pyramídy, ktoré boli postavené a vytvorené na Matke Zemi, boli postavené ako energetické miesta prostredníctvom, ktorých na Matku Zem prichádza energia Milosti Stvoriteľa, pretože bez tejto energie sa nedokážu duše na Matku Zem inkarnovať.
Tým, že poznania o skutočnom zámere a o skutočnej úlohe pyramíd, vám  bolo veľmi dávno ešte v Egypte zobraté a veľkňami vymazané z kolektívneho vedomia ľudstva, si stále myslíte, že pyramídy boli postavené faraónmi ako ich hrobky, ale to nie pôvodný zámer týchto stavieb.  
A uvedomte si, že pôvodne postavené pyramídy nikdy neslúžili ako hrobky pre kohokoľvek.
Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.“

VIAC v PDF

Pyramída Slnka nad mestom Visoko v BIH
Svitanie a východ Slnka nad pyramídou Slnka pri meste Visoko v BIH