Materinská láska -2.časť

Každý z vás, či už muž, či žena má svoju základnú a posvätnú úlohu pri obnovení a zrode života na Matke Zemi, a u každého z vás je rozdielna, ale nesmierne dôležitá a nezastupiteľná. Práve preto si uvedomte, naozaj uvedomte, že ste si absolútne navzájom Rovnocenní.
Práve túto ROVNOCENNOSŤ potrebujete pochopiť, precítiť, uvedomiť si a naozaj prijať naspäť ako svoju súčasť. Pretože až vtedy, keď prijmete naspäť Rovnocennosť, tak až vtedy, dokážete zmeniť celý hierarchický systém, ktorý ste v spoločnosti vytvorili, ako dôsledok toho, že sa stratila Rovnocennosť.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár