Vyššie princípy VZ – 2.časť

A kedže, tú energiu strachu na Matke Zemi vytvárate a znásobujete VY sami, ako ľudské bytosti, tak dostávate do svojich rúk aj nástroj, ktorým môžete tieto energie mnohých bolestí v  LÁSKE ODPUSTENIA rozpúšťať a tým dostávate tieto protichodné energie do ROVNOVÁHY. Ak by vám nebol daný tento nástroj a Poznanie ako môžete z nevedomých rovín svojho bytia, tieto energie bolestí v Láske rozpustiť, tak strach, bolesť, neodpustenie, nenávisť, zloba, hnev, závisť a chamtivosť  by zahubili ŽIVOT na Matke Zemi.
A stalo sa tak veľa krát v minulosti a preto vám, prostredníctvom týchto posolstiev odovzdávam tento návod,
ako môžete obnoviť, Harmóniu, Rovnováhu, Pokoj a Mier v sebe samých, v svojej spoločnosti a na Matke Zemi.
Podľa Zákona zachovania energie, kedže VY, ako ľudské bytosti, sami vytvárate tieto energie bolestí, neodpustení, strachu a pocitov vín, tak len VY  SAMI, to môžete zmeniť a to tým, že tieto energie prostredníctvom ODPUSTENIA  premeníte na LÁSKU.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v  PDF

HIGHER PRINCIPLES OF COSMIC LAWS – Part. 2
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár