Emócia a metafyzika -2.časť

A ten chrám z ľadu bol daný ako obraz, aby ste pochopili, že Láska prináša život a pohyb práve prostredníctvom vás samých  tým,  že sami v sebe dokážete vytvárať emóciu Lásky a všade tam, kde s touto emóciou prichádzate, vytvárate  život kdekoľvek,  aj v prostredí večného ľadu.
A Vy ako ľudské bytosti sa svojimi životmi a bytím na Matke Zemi učíte práve túto emóciu bezpodmienečnej lásky v svojom vnútri, vo svojom srdci, celou svojou bytosťou vytvárať a žiť na Matke Zemi.
To je podstata bytia na Matke Zemi.
Preto bola Matka Zem zrodená,  aby tu bytosti mohli prežívať emóciu Lásky, aby teda prežívali, preciťovali a vnímali  SAMI SEBA.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár