Kliatby a prekliatia -3.časť

A ak ľudská bytosť dokáže, v svojom srdci nájsť ten súcit, aby dala svojim predkom Odpustenie a prejavila im Úctu, tak to Odpustenie dáva sama sebe. Pretože dokáže nájsť súcit  sama k sebe a Odpustiť skutok, ktorý má rovnakú energetickú hodnotu, akú vytvorila svojim predkom v minulosti ona sama a tak tento skutok v kolobehu života Odpúšťa sama sebe.
A takýmto spôsobom cez Lásku a Odpustenie prostredníctvom SÚCITU a ÚCTY rozpúšťate neodpustenia uložené na nevedomých rovinách vášho bytia, ak sú vytvorené v kruhu vášho rodu.
A preto som povedal, že ak neprijímate bez podmienok  svojich predkov, neprijímate seba samých.
A ak si nectíte svojich predkov, nedávate úctu ani  sebe samým.
A práve preto, že neprijímate všetky energie, ktoré pôsobia na vás ako ľudské bytosti, keď prejdete pri svojom zrodení cez závoj zabudnutia,  je dôležitý SÚCIT v srdci, aby ste v Láske prijímali všetko to, čo vám do života prichádza, lebo sú to vaše vlastné energie, ktoré ste v celej línii času tu na Matke Zemi vytvorili.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár