12 energetických lúčov -2.časť

Je veľký rozdiel medzi fyzickým vyjadrením toho, čo VY vidíte fyzickými očami, svojím zrakom a tým, akú energetickú informáciu vo forme vibrácií to miesto skutočne vyžaruje. Energetické vyžarovanie Matky Zeme je iné, ako to umelé svetlo, ktoré vytvárate tým, že svietite.
Tú skutočnú PRAVDU dokážete vidieť len prostredníctvom VNÚTORNÉHO ZRAKU.
Preto najsvetlejšie miesta na Matke Zemi, ktoré vyžarujú najčistejšie vibrácie Radosti, Lásky, Šťastia, Slobody sú tie, ktoré sú najmenej obývané ľudskými bytosťami a do ktorých ruka ľudských bytostí vôbec nezasahuje.
A to je ten paradox, pretože VY ako ľudské bytosti ste boli zrodení na Matku Zem práve preto, aby ste na tejto nádhernej a slobodnej bytosti prežívali Radosť, Lásku, Šťastie, Hravosť, Veselosť, Volnosť a v tej Láske tvorili zo svojho vnútra to najkrajšie, čo v Láske dokážete stvoriť.
A od tohoto svojho poslania, ste sa začali odchylovať od okamihu ako na Matku Zem prišla energia Strachu a spolu so Strachom aj vibrácie iných negatívnych emócií, ktoré postupne znižovali vibrácie vás – ľudských bytostí a prostredníctvom vás vytvárali bolesť aj v iných formách života na Matke Zemi, až Matka Zem prestala žiariť tým svetlom do Vesmíru, ktorým žiarila na počiatku.
Aby ste mohli opäť obnoviť tie pôvodné vibrácie a to pôvodné Svetlo, ktorým žiarila Matka Zem, potrebujete začať vnímať samých seba, svoj život, Matku Zem aj všetko okolo seba práve prostredníctvom svojho VNÚTORNÉHO ZRAKU. Váš VNÚTORNÝ ZRAK prebýva vo vašom srdci a bol to práve strach, ktorý vaše srdce zatvoril.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *