12 energetických lúčov -3.časť

A zároveň tu platí aj Zákon zachovania energie a kedže VY ako ľudské bytosti ste na Matke Zemi tieto energie zmenili a tak ste zmenili  aj energetickú vibráciu, ktorú Matka Zem  v súčasnosti do Vesmíru vyžaruje, môžete túto zmenu urobiť len VY SAMI.
A aby ste zmenili tieto energie, ktoré ste ako ľudské bytosti vytvorili, potrebujete prijať Zodpovednosť za to, že ste tieto  energie sami v sebe a na Matke Zemi zmenili.
Pokiaľ neprijímate Zodpovednosť za to, čo v svojich životoch prežívate a postavili ste sami seba do role obete, nemáte žiadny nástroj, žiadny prostriedok a nemáte ani žiadnu vnútornú silu k tomu, aby ste to dokázali v svojom živote zmeniť.
Je to ZODPOVEDNOSŤ, ktorá vás oslobodí a vráti vám práve tú SLOBODU a rovnako vám vráti vašu VNÚTORNÚ SILU, aby ste dokázali tieto zmeny  sami v sebe a v svojom živote urobiť.
A je to tak preto, že ZODPOVEDNOSŤ, je nedeliteľnou súčasťou SLOBODY, SLOBODNEJ VOLE a SLOBODNÉHO ROZHODNUTIA.
A ak neprijímate ZODPOVEDNOSŤ, nerozhodujete sa SLOBODNE.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer
veľký rozmer / priemer 15 cm           najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár