Kniha POSOLSTVÁ LÁSKY – 2.časť VYŠŠIE PRINCÍPY VESMÍRNYCH ZÁKONOV

Cena: 39,- € (+ poštovné)

Kniha Posolstvá Lásky 2. časť – Vyššie princípy Vesmírnych zákonov

Objednať knihu si môžete tu:
https://506688.myshoptet.com/posolstva-lasky-ii–cast…/

alebo prostredníctvom emailovej adresy: posolstvalasky@gmail.com

V druhej časti knihy Posolstvá Lásky – Vyššie princípy Vesmírnych zákonov, pokračujem v zverejnení posolstiev, ktoré začali postupne prichádzať od roku 2013, ako odpoveď na rôzne situácie v mojom živote a na moje pocity, ktorým som však nerozumela a nevedela som ich pomenovať a preto som častokrát nechápala, čo sa vlastne deje a prečo sa to deje a nerozumela som tomu, čo cítim a prečo som sa rozhodla tak, ako som sa rozhodla.
Posolstvá niekedy prichádzali samé od seba a v rôznych situáciách a niekedy prichádzali a stále prichádzajú cielene, keď som sa vedome spýtala nejakú otázku, alebo keď som poprosila o vysvetlenie konkrétnej situácie. Odpoveď potom prichádza od Stvoriteľa, od vyšších duchovných bytostí Lásky a Svetla, od Matky Márie, od môjho anjela strážneho, vo forme sledu myšlienok  alebo viet vysvetľujúcich zákonitosti energetického tvorenia, v tej ktorej situácii v spojitosti s Vesmírnymi zákonmi.
Posolstvá Lásky mi pomáhali začať chápať samú seba a moju cestu uzdravenia sa z rakoviny a naučili ma v Láske rozhodovať sa slobodne. Pomohli mi prijať moju zodpovednosť, naučili ma odpúšťať samej sebe aj všetkým ostatným a naučili ma prijať a milovať samú seba a nájsť vnútorný pokoj a mier.

Kniha : Posolstvá Lásky 1. časť- Vesmírne zákony
Kniha : Posolstvá Lásky 2. časť- Vyššie princípy Vesmírnych zákonov

Fotografie z krstu a autogramiády knihy: Posolstvá Lásky 2. časť – Vyššie princípy Vesmírnych zákonov