Pravda v Láske a Láska v Pravde – 1.časť

Niektorí z vás dokážu vidieť a vnímať Pravdu so svetle Lásky a vidia aj Lásku vo svetle Pravdy, a tak vnímajú OBJEKTÍVNU PRAVDU, pretože objektívna Pravda je Pravda spolupôsobenia všetkých Vesmírnych zákonov.
Až vtedy, keď pochopíte ako pôsobia Vesmírne zákony, a ich Poznanie sa stane vašou súčasťou, súčasťou celej vašej bytosti, pretože Vesmírne zákony sú súčasťou vašich duší od počiatku Stvorenia, ale nie sú súčasťou vášho Poznania ako ľudských bytostí, až vtedy, ak sa stanú vašou súčasťou, súčasťou skúseností vás ľudských bytostí, tak až vtedy začínate vnímať a vidieť objektívnu Pravdu.
To je Pravda vo svetle Lásky, pretože Láska pôsobí práve prostredníctvom všetkých Vesmírnych zákonov.
Je to energia Lásky, ktorá vám všetkým rovnako a nerozdielne prináša prostredníctvom pôsobenia Vesmírnych zákonov  SPRAVODLIVOSŤ.
Len vtedy sa dokážete postaviť za Spravodlivosť, len vtedy ju dokážete hájiť, vidieť a vnímať, keď vidíte, vnímate a chápete celou svojou bytosťou objektívnu Pravdu. Objektívna Pravda je Pravda prežiarená svetlom Lásky.
Je to práve Láska, ktorá všetko spája, ktorá vás učí, a ktorá vám všetko čo vo svojich životoch prežívate, vidíte, vnímate a cítite, prináša.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *