Bezmocnosť – 1.časť

A je to o VIERE každej jednej ľudskej bytosti.
VIERA má v sebe nepredstaviteľne  veľkú uzdravujúcu silu a moc, pretože dokáže vytvoriť nepredstaviteľne veľkú, mohutnú, obrovskú energiu.
Je to VIERA, ktorá vás dokáže uzdravovať a to vo všetkých úrovniach a rovinách vášho života i vás  ľudskú bytosť ako takú.
Ak by  vaša VIERA  bola silná, pevná a  vytrvalá, dokázali by ste uzdravovať len prostredníctvom svojej VIERY všetky choroby vášho fyzického tela, nepotrebovali by ste žiadne chemicky vyrobené lieky, pretože dal som vám prostredníctvom rastlín, ktoré sú deti Matky Zeme, všetky potrebné látky k tomu, aby ste mohli podporiť  liečivé, uzdravujúce a hojivé procesy vo vašom hmotnom fyzickom tele.
A preto každé ochorenie je pre vás ako  ľudskú bytosť smrteľné len vtedy, keď stratíte svoju VIERU.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v slovenskom jazyku v PDF

POWERLESSNESS –  Part 1.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár