Nerovnocennosť – 1.časť

Zhora na mňa niečo spadlo, ako keby sliz a lepidlo zároveň.
Niekto tú hmotu na mňa vylial.
Všetko sa mi lepí, roztiahnem prsty, ale sú ako keby spojené lepidlovou gumou, keď chcem zdvihnúť ruku, mám ju prilepenú o šaty, aj nohy mám zlepené, aj šaty, je to veľmi nepríjemné a tak tam len stojím.
Teraz sa predo mnou objavilo jazero s krásnou, tyrkysovo-modrou, priezračnou vodou a bolo mi povedané, že môžem vstúpiť do jazera, aby som sa v ňom umyla a ten sliz zo mňa tá voda zmyla.
Je to veľmi zvláštne, lebo ja pred sebou vidím nádherne čistú vodu, ale niečo vo mne mi hovorí, že je to pasca, aby som vôbec do tej vody nešla, lebo keď do nej vstúpim, tak z nej nebudem môcť vyjsť von.
Neviem čomu mám teda veriť.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár