Pýcha obete – 1.časť

Ten pocit obete vlastnej  bezmocnosti, je v skutočnosti ten obraz pýchy, ktorú tá bezmocnosť spôsobí.
Toto je mechanizmus, ktorí ľudia zatiaľ veľmi málo chápu a nerozumejú mu a preto sa pýtajú : “ako môže mať obeť pýchu” ? 
Ono to vo vnútri ľudskej bytosti vytvára vnútorný konflikt, zlosť, hnev, nenávisť, ktorá vyplýva nie len z nepochopenia  a potom príde  tá otázka: “že prečo ja”? 
Ale ľudia nevidia, že za tým stojí práve tá bezmocnosť, lebo vtedy sa ľudská bytosť  hnevá, že nevie niečo zmeniť, ale závisí to aj od sily vlastného ega, ktoré tú ľudskú bytosť nabáda k takému správaniu a za tým je obyčajný strach, ktorý manipuluje a teda zakrýva tú objektívnu pravdu a realitu tej ľudskej bytosti, čiže ona to potom nevidí.
” Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár