Pripútanosť – 1. časť

Každá vaša prežitá skúsenosť je Poznanie, ktoré sa stáva vašou súčasťou, avšak toto Poznanie sa stane vašou súčasťou až vtedy, keď VEDOME túto prežitú skúsenosť prijmete za svoju vlastnú.
Ak to, čo ste prežili nedokážete prijať, ak to Poznanie, ktoré vám tú skúsenosť prinieslo, odmietnete, nestane sa vašou súčasťou a preto v ďalšom živote dostanete novú príležitosť, aby ste tú skúsenosť mohli prežiť znova, aby ste ju mohli prijať, aby ste to Poznanie, ktoré vám tá prežitá skúsenosť prinesie, prijali a stalo sa vašou súčasťou.
Preto prežívate opakovane skúsenosti v mnohých životoch, lebo nedokážete prijať realitu toho života a odmietnete to, čo ste prežili prijať za svoju skúsenosť a teda to Poznanie neprijímate.
A deje sa tak dovtedy, kým dokážete túto skúsenosť prijať za svoju vlastnú a vtedy sa to Poznanie stane vašou súčasťou nedeliteľne, neoddeliteľne a nerozdeliteľne.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v slovenskom jazyku v PDF

ATTACHMENT –  Part 1.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár