Manipulácie pýchy -1.časť

Prirodzene cítim, že sa potrebujem zastať sama seba a môžem to urobiť bez pobúrenia, lebo to, že sa zastanem sama seba, ešte neznamená, že musím v sebe vytvoriť pobúrenie a tiež cítim, že nemám mlčať, pretože keď nič nepoviem a mlčím,  tak zároveň svojím mlčaním a tým, že tú objektívnu pravdu nevypoviem, manipulujem tým druhým človekom.  Ja  vnímam, že nie je potrebné bojovať  a nie je potrebné vyčítať a rovnako nie je potrebné obviňovať, ale je potrebné zastať sa v Láske a Úcte samého seba, aby sme tým druhým človekom nemanipulovali práve tým, že mlčíme.
A zároveň práve tým, že mlčíme, vytvárame priestor k tomu, že si potom sami v sebe vytvárame pocity, hnevu, krivdy, nespravodlivosti a  tak skĺzneme do pocitu obete.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár