Skrytá manipul. strachu -1.

So stratou Poznania, že VŠETKO SO  VŠETKÝM SÚVISÍ, nám strach zobral SÚCIT, ODVAHU, SPOLUPATRIČNOSŤ a STATOČNOSŤ vo vzťahu k sebe samým aj vo vzťahu k druhým ľudským bytostiam.
Tieto kvality Lásky  strach úplne vymazal.
Ak  ľudská bytosť naozaj  stratí Poznanie, že VŠETKO SO  VŠETKÝM SÚVISÍ, strach jej tieto kvality LÁSKY ako je SÚCIT, ODVAHA, SPOLUPATRIČNOSŤ a STATOČNOSŤ zoberie a táto ľudská bytosť potom nedokáže vnímať Vyššie princípy Vesmírnych zákonov, lebo je nepredstaviteľne sebecká.
Takáto ľudská bytosť potom existuje len sama pre seba.
Nedokáže sa na nikoho iného pozrieť a nevie ani nikomu inému pomôcť v núdzi, ale zároveň ten strach v nej vytvorí až PANIKU, že by sa sama mohla ocitnúť v podobnej situácii a preto sa začne  všetkému vyhýbať a všetkým strániť a začne samú seba izolovať.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár