Draci

Veľa drakov je schovaných v hlbinách Matky Zeme a s pocitmi vín, ktoré cítia, nedokážu vyjsť na Božie Svetlo. Žijú len v tme svojej bolesti, neodpustenia a pocitov vín, ktoré si vytvorili, pretože nedokázali ochrániť Matku Zem. Aj ich pocity zlyhania sú rovnako veľké ako tie vaše. Tým, že vy dokážete svoje pocity zlyhaní, vín a neodpustení uzdravovať, môžete svojou Láskou pomáhať aj týmto bytostiam, aby aj oni dokázali začať uzdravovať svoje vlastné pocity zlyhaní, vín a neodpustení, aby aj oni dokázali začať vnímať, že sa energia LÁSKY – tej pôvodnej LÁSKY – opäť vrátila na Matku Zem.

Viac v slovenskom jazyku v PDF

DRAGONS

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer
veľký rozmer / priemer 15 cm           najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár