Nespravodlivosť – 1.časť

Je to NESPRAVODLIVOSŤ, ktorá sa vytvorí v ľudskej spoločnosti, keď sa stanete slepými, kedy celá spoločnosť aj jednotlivci prestanete vidieť a vnímať OBJEKTÍVNU PRAVDU.
V tejto slepote celej spoločnosti táto NESPRAVODLIVOSŤ získa  ABSOLÚTNU MOC a kraľuje bez akýchkoľvek obmedzení a tak vytvára tú TMU BEZNÁDEJE, ktorá potom  zoberie život mnohým ľudským bytostiam.
Nespravodlivosť zároveň vytvára v ľudskej spoločnosti  anarchiu a chaos, ktorý následne v tej krutosti a zároveň v ľahostajnosti, ktorá sa v tej spoločnosti zrodí, vytvorí MRAZIVÚ TMU BEZNÁDEJE, nie len pre jednotlivcov,  ale v konečnom dôsledku pre celú spoločnosť, pretože ju strach práve z tej anarchie, chaosu a agresivity ľudských bytostí zovrie do svojej moci.
Ak sa  takýto stav vytvorí v ľudskej spoločnosti, prichádza nezmyselná krutosť a zabíjanie nevinných ľudí, ktoré prináša práve NESPRAVODLIVOSŤ, ktorá vytvorí v tých  ľudských bytostiach ako jednotlivcoch  tú MRAZIVÚ TMU BEZNÁDEJE.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár