Úcta a Chamtivosť-1.časť

A tento model chamtivosti a obohacovania sa ľudských bytostí  prebýva vo vašej spoločnosti do dnešných dní, kedy sa však deje skryte, pod  rúškom politických strán a rôznych fondov, kde sa na úkor vašej práce, práce mnohých rúk ľudských bytostí, obohacujú tí, ktorým sa na jednej strane síce nechce pracovať, ale na druhej strane chcú užívať ovocie, ktoré ste VY svojou prácou vytvorili.
A tento spôsob bytia týchto ľudských bytostí vytvára v ľudskej spoločnosti nesmierne silný pocit krivdy
a nespravodlivosti, ktorý potom dlhé veky v ľudskej  spoločnosti prebýva a dokáže  ju touto energiou veľmi ľahkým spôsobom manipulovať
.
Tá objektívna pravda je často krát skrytá za reťazenie mnohých manipulácií, ktoré sú veľmi ťažko viditeľné a potom ten pocit krivdy dokáže manipulovať veľké davy ľudských bytostí a tak sa vytvárajú ďalšie krivdy, neprávosti a nespravodlivosť.
A týmto energia strachu ako taká, ukotvuje samú seba v ľudskej spoločnosti, pretože VY ako jednotlivci veľmi ľahko strácate Vieru a Dôveru v seba samých i v spoločnosť ako takú, pretože sa z vašej spoločnosti stratila PRAVDA  a SPRAVODLIVOSŤ.
A to je ďalší uzatvorený kruh, ktorý strach vo vašej ľudskej spoločnosti používa k tomu, aby posilňoval svoje vlastné postavenie.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm                stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár