Zmena energií na Zemi -1.časť

Ľudské bytosti, ktoré žili na Matke Zemi prestávali chápať úlohu posla, ktorý prichádzal. Prestali vnímať jeho rovnocennosť k sebe samým. Energia hmoty a energia ľudských emócií je nepredstaviteľne rozdielna od vibrácií bezpodmienečnej Božej Lásky. Postupom času bola táto úloha oveľa, oveľa ťažšia, nepredstaviteľne ťažšia, pretože ľudské bytosti žijúce na Matke Zemi, ktoré už mali fyzické telá, veľmi rýchlo strácali vibrácie bezpodmienečnej Lásky.
Nedokázali prijímať  posla ako rovnocennú bytosť k sebe samým a veľmi ťažko prijímali ako svoje vlastné poznanie Posolstvá a Múdrosť, ktorú im posol od Stvoriteľa prinášal. Začali vnímať bytosť, ktorá prichádzala ako posol v tej najčistejšej bezpodmienečnej Láske ako nadradenú bytosť, ktorej oni slúžili, ktorej oni neboli rovní.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm              stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm         najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár