Stromy a ich poslanie – 1.časť

Je to nesmierne dôležité, pretože stromy vám vo chvíľach, keď VY, ako ľudské bytosti, nedokážete vytvoriť energiu Lásky, pomáhajú opätovne túto Lásku nájsť, pomáhajú vám opätovne nachádzať váš vnútorný pokoj, mier, Lásku a tak liečiť a uzdravovať všetky vaše bolesti až do okamihu a chvíľ, keď VY sami sa stanete schopnými liečiť samých seba, keď VY sa stanete schopnými túto energiu Lásky vytvárať.
To je ďalšia z úloh stromov a ich DAR pre vás, ľudské bytosti, ktorý vám z hlbokej Lásky a bez akýchkoľvek podmienok odovzdávajú. Dokážu to práve preto, že stromy ako deti Matky Zeme, sú s ňou hlboko, nepredstaviteľne hlboko prepojené. Oveľa hlbšie ako VY – ľudské bytosti.
Stromy môžu energiu bolesti, strachu, nenávisti, či hnevu, ktorú im odovzdáte, prostredníctvom svojich koreňových systémov priamo odovzdať Matke Zemi.
A Matka Zem je aj vašou MATKOU. ONA JE  MATKOU VÁS VŠETKÝCH.
Matka Zem, tak ako každá MATKA, dokáže všetky tieto energie transformovať na LÁSKU
.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *